středa 29. srpna 2012

česká Zvonilka

Bylo jaro. U nás se "zabydlela" pohádka od tvůrců Walta Disneye Zvonilka. Krásná a děsně zručná víla, která pomáhá v lidském světě tvořit roční období a s tím spojené změny. Je to víla všeumělka. :-) A tahle víla má další krásné kamarádky, také moc šikovné a s různými talenty.
Všechny víly maji úžasné, ale opravdu úžasné šatky! Podotýkám, že mám 2 holčičky. 
Celé jaro do mě A. hučí, že chce mít šaty jako má víla Zvonilka. Řeknu si tedy dobrá.....o prázdninách se do nich pustíme. Objednala jsem u Mráze zelené látky. Kdo chce nechť si vygooglí onu pohádku.
Paráda, materiál dorazil poměrně rychle...natěšená utíkám nahoru s balíkem. Rozbalím balík, všechno v pořádku, přizvu naši slečnu..........aaaaaa......ona si to rozmylela!! Dámička už nechce Zvonilku, nýbrž momentálně šaty vodní víly Mlženky. Jistě si dokážete představit co to se mnou udělalo!
No...jsem holka činu - na zvonilku jsem ukecala Terezku - no ani to nedalo moc práce :-D a jala se prohrabat své zásoby. Z hromady na mne vykoukla látka, přesně pasující na Mlženčiny šaty - vyaukrovala jsem ji původně na tatu sukénku...ale NAŠTĚSTÍ jsem ji tehdy nepoužila - nebyl čas!
Stála mě celých 30Kč!! - poštovný bylo dražši :-D
Teď už jen nákres a pustit se do díla. Holky byly zrovna na prázdninách u babičky. Na oslavu návratu jsem si naplánovala, že spáchám vytoužené šatky......tak tady už malá ukázka ;-) a tady už tak jak to chtěly
 no a samozřejmě ještě vyzkoušet i ty druhé :-D ....co kdyby

to ještě holky nebyly doma - půjčila jsem si neteře jako modelíny - 4 letá
 a dvouletá 


3 komentáře:

Ajka řekl(a)...

kouzelné....

Lamalou řekl(a)...

moc hezké, to kdyby viděly ty moje cácory, tak to musím taky ušít. Zvonilka u nás taky letí :-D

Amelie řekl(a)...

Nádherné fotky.